Reitingas 2014

Trumpiniai: U - Ukmergė, V - Vilnius, Š - Šiauliai, P - Palanga, J - Joniškis

 

Vieta
Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Bočkutė Guntė Social Kids 4   12 12 12   12 48 rekomenduojama
2 Visockytė Agnė Social Kids 3     12 12   12 36 rekomenduojama
3 Petrauskaitė Justina Social Kids 3 12 9 11       32 rekomenduojama
4 Indrašiūtė Rasa Social Kids 4 5 6 12 8     31 rekomenduojama
5 Kriščiūnaitė Anelė Social Kids 3     11 9   9 29  
6 Barzdaitė Elija Social Kids 4 4 8 5 8     25  
7 Rusovič Gustė Social Kids 2 12 12         24 rekomenduojama
8 Žemaitytė Deimantė Social Kids 2 8 11         19  
9 Svilainytė Austėja Social Kids 2 7 11         18  
10 Sinkevičiūtė Eva Social Kids 2   8   9     17  
11 Šimanskaitė Vaiva Social Kids 2     8 8     16  
12 Medingytė Elinga Social Kids 2     6 8     14  
13 Valskytė Andrėja Social Kids 1       12     12  
14-19 Klopot Viktorija Social Kids 1       11     11  
14-19 Kučmaitė Julija Social Kids 1       11     11  
14-19 Trapkauskaitė Vesta Social Kids 1       11     11  
14-19 Martinavičiūtė Gabija Social Kids 2     7 4     11  
14-19 Martinavičiūtė Akvilė Social Kids 2     7 4     11  
14-19 Sungailaitė Vytautė Social Kids 1       11     11  
20 Kurlytė Vaiva Social Kids 1       10     10  
21-22  Viršulytė  Ema Social Kids 1 9           9  
21-22 Zakarauskaitė Andrėja Social Kids 2     5 4     9  
23-27 Gudelytė Silvija-Austėja Social Kids 1   8         8  
23-27 Jakušenkova Tatjana Social Kids 1       8     8  
23-27 Tomkutė Azra Social Kids 1           8 8  
23-27 Kupčikaitė Lijana Social Kids 1           8 8  
23-27 Guigaitė Austėja Social Kids 1 4         4 8  
28-30 Goršanenko Karina Social Kids 1   6         6  
28-30 Blaževičiūtė Justina Social Kids 1     6       6  
28-30 Čerkauskaitė Gabrielė Social Kids 1       6     6  
31 Milašiūtė Svaja Vakarė Social Kids 1       5     5  
32-37 Martusevičiūtė Indrė Social Kids 1   4         4  
32-37 Razulevičiūtė Emilija Social Kids 1   4         4  
32-37 Stankunavičiūtė Ieva Social Kids 1   4         4  
32-37 Alminaitė Jorė Social Kids 1       4     4  
32-37 Peleckytė Erika Social Kids 1       4     4  
32-37 Žabarauskaitė Karina Social Kids 1           4 4  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š K WCDF V Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Škiudas Tadas Social Kids Male           4   4  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Paškevičiūtė Gabija Social Primary 5 13 18 23 20   12 86 rekomenduojama
2 Beniušytė Saulė Social Primary 4 15 24   18 23   80 rekomenduojama
3 Alekšiūnaitė Kamilė Social Primary 3   19   22 20   61 rekomenduojama
4 Gūdmantaitė Nida Social Primary 3 5 11 21       37  
5 Rimšaitė Greta Social Primary 3       8 12 4 24  
6 Viršulytė Ema Social Primary 2   7 15       22  
7 Aniūnaitė Beata Social Primary 3 7 2 12       21  
8 Bočkutė Guntė Social Primary 1         14   14  
9 Mostavičiūtė Gertrūda Social Primary 1       12     12  
10 Kudrevičiūtė Agnetė Social Primary 1     9       9  
11-12 Šimanskaitė Vaiva Social Primary 1           8 8  
11-12 Indrašiūtė Rasa Social Primary 1         8   8  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š K WCDF V Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Vaitiekus Mykolas Social Primary Male 1         4   4  

 

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Radytė Amanda Social J. Youth 4 28 28 28   28   112 rekomenduojama
2 Petrulytė Viktorija Social J. Youth 4     22 15 24 23 84  
3 Raulušaitytė Gerda Social J. Youth 3   23   26 20   69  
4 Jakimavičiūtė Rūta Social J. Youth 4 19,5 16 14 15     64,5  
5 Bortelytė Kamilė Social J. Youth 4     9 8 15 28 60 rekomenduojama
6-7 Samusiovaitė Kamilė Social J. Youth 3 23 14 13       50  
6-7 Šimkutė Orinta Social J. Youth 3       19 10 21 50  
8 Miškinytė Ieva Social J. Youth 3 4 11 18       33  
9 Klapatauskytė Auksė Social J. Youth 1       31     31 rekomenduojama
10 Zabulionytė Ieva Social J. Youth 1       22     22  
11 Blaževičiūtė Kamilė Social J. Youth 2     4     15 19  
12 Gudonytė Ieva Social J. Youth 2 17,5           17,5  
13 Beinoraitė Karina Social J. Youth 2 9 4         13  
14-15 Sadauskaitė Gabija Social J. Youth 3     4 4   4 12  
14-15 Simanauskaitė  Gabija Social J. Youth 2     4 8     12  
16-17 Stoškutė Guoda Social J. Youth 1   8         8  
16-17 Narmontaitė Ieva Social J. Youth 2     4     4 8  
18-19 Purvytė Rugilė Social J. Youth 1   7         7  
18-19 Dudarytė Ugnė Social J. Youth 1           7 7  
20 Mikailaitė Emilė Social J. Youth 1         5   5  
21-27 Latvytė Modesta Social J. Youth 1   4         4  
21-27 Macutkevič Beata Social J. Youth 1   4         4  
21-27 Silkauskaitė Gabija Social J. Youth 1     4       4  
21-27 Sysoj Karina Social J. Youth 1       4     4  
21-27 Volanska Rasa Social J. Youth 1       4     4  
21-27 Šeiniūtė Patricija Social J. Youth 1       4     4  
21-27 Šliupaitė Deimantė Social J. Youth 1       4     4  
28 Palevičiūtė Augustina Social J. Youth 1         3   3  
29-30 Gutauskaitė Gabija Social J. Youth 1           1 1  
29-30 Griciūtė Ieva Social J. Youth 1         1   1  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Židžiūnaitė Gustė Newcomer J. Youth 6 40 39 34 42 47 38 239,5 privalo WCDF
2 Sartanavičiūtė Viktorija Newcomer J. Youth 6 31 28 13 27 33 35 167  
3 Jonavičiūtė Urtė Newcomer J. Youth 4 42 28 35 32     136,5 privalo KLŠA
4 Rimšelytė Mija Newcomer J. Youth 3 27 49 27       102,5 privalo KLŠA
5 Paršikova Viktorija Newcomer J. Youth 2     45 49     93,5 privalo KLŠA
6 Skečionytė Laura Newcomer J. Youth 3       12 33 31 76  
7 Miškinytė Akvilė Newcomer J. Youth 3 23 20 12       55  
8 Pipiraitė Gabrielė Newcomer J. Youth 5 5 6 7 6   21 45  
9 Barkutė Agnė Newcomer J. Youth 4   4 9 9 14   36  
10-12 Uldukytė Greta Newcomer J. Youth 4 12 5   5 24   22  
10-12 Stankutė Jurinda Newcomer J. Youth 4 4 1   8 9   22  
10-12 Paškevičiūtė Austėja Newcomer J. Youth 4 4   2 5   11 22  
13 Smilgevičiūtė Saulė  Newcomer J. Youth 2 5   12       17  
14 Kadziauskaitė Iveta Newcomer J. Youth 3   3 2 7     12  
15 Aniūnaitė Aistė  Newcomer J. Youth 4 3 4 2     2 11  
16 Šniraitė Kristina Newcomer J. Youth 1         9   9  
17 Motekaitytė Elzė Newcomer J. Youth 2   2       2 4  
18-19 Kačinskaitė Vestina Newcomer J. Youth 1   3         3  
18-19 Gutauskaitė Justė Newcomer J. Youth 1   3         3  
20 Gurskaitė Gedimina Newcomer J. Youth 1 2           2  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Morkūnaitė Paulina Novice J. Youth 1 12 12   14     38  
2 Kūkštaitė Gintarė Novice J. Youth 1 9 9 7 7     32  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Šiauliai Palanga WCDF Joniškis Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Bačinskaitė Meida Social J. Teen 3   16   24 5   45 rekomenduojama
2-3 Pundziūtė Sima Social J. Teen 3     13 15   16 44  
2-3 Šmigelskaitė Aistė Social J. Teen 4 8 8 16     12 44  
4 Katinaitė Laima Social J. Teen 4   11 5 13   9 38  
5 Letukytė Kornelija Social J. Teen 2     17     18 35 rekomenduojama
6 Juškevičiūtė Grita Social J. Teen 4 10   9 12   4 34,5  
7 Janisevičiūtė Neringa Social J. Teen 2   20     7   27  
8 Jansonaitė Greta Social J. Teen 1   23         23 rekomenduojama
9 Drazdauskaitė Viktorija Social J. Teen 2   2   17     19  
10 Kučmaitė Vita Social J. Teen 1 16           16 rekomenduojama
11 Stanislovaitytė Monika Social J. Teen 1         12   12 rekomenduojama
12 Vaitkevičiūtė Agnė Social J. Teen 1 7           6,5  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Vaikšnoras Rokas Social J. Teen M 3 8 4 4       16  
2 Babikas Justinas Social J. Teen M 1 4           4  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Ukmergė Vilnius Šiauliai Palanga WCDF Joniškis Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Damošiūtė Radvilė Newcomer J. Teen 4 30 40 19 41     130 privalo KLŠA
2 Laukaitytė Odeta Newcomer J. Teen 4 28 32 25 24     109 privalo KLŠA
3 Pečiauskaitė Gina Newcomer J. Teen 3 26   16 35     77  
4 Gavėnaitė Eglė Newcomer J. Teen 3 21 30   22     73  
5 Grudytė Vaidimantė Newcomer J. Teen 1 35           35 privalo KLŠA
6 Grybovski Gabija Newcomer J. Teen 3   24 10       34  
7 Gaidelytė Greta Newcomer J. Teen 1       12     12  
7 Krukauskaitė Emilija Newcomer J. Teen 2   4     7   11  
8 Šiaučiūnaitė Ugnė Newcomer J. Teen 2   10         10  
9 Kučmaitė Vita Newcomer J. Teen 1       6     6  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Tarikaitė Monika Novice J. Teen 3 42 33   25     99,5  
2 Žukaitė Gabrielė Novice J. Teen 3 31 35   25     91  
3 Pociūtė Kamilė Novice J. Teen 3   29 25 30     83,5 privalo KLŠA
4 Normantaitė Ema Novice J. Teen 4 24 22 22 15     83  
5 Puzanovaitė Karolina Novice J. Teen 2 26 17         43  
6 Valiukaitė Rugilė Novice J. Teen 3 12 4   11     27  
7 Poškaitė Evelina Novice J. Teen 2     10   14   24  
8 Brejeva  Svetlana Novice J. Teen 2     14   7   21  
9 Sadauskaitė Gerda Novice J. Teen 1 5           5  
10 Gutauskaitė Emilija Novice J. Teen 1                

 

Viieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Ivanauskaitė Emilija Intermediate J. Teen 1 15 7     7   31  
2 Matulevičiūtė Rūta Intermediate J. Teen 1 19           19  
3 Rutkauskaitė Greta Intermediate J. Teen 1 8           8  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Slavinskaitė Sandra Social Adult 5 4 4 8 8   6 30  
2 Šišlaitė Sigita Social Adult 2     4     10 14  
3 Baristaitė Agnė Social Adult 1       4   8 12  
4 Valančiūtė Simona Social Adult 1   8         8  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Suchotskis Tomas Social J. Adult M 1     4     4 8  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1-2 Petronytė Indrė Novice Adult 2 7 17         24  
1-2 Zaiceva Irena Novice Adult 1   24         24  
3 Baliutavičiūtė Liucija Novice Adult 1   21         21  
4 Zakaitė Agnė Novice Adult 2   7   13     20  
5  Jurkševičiūtė Gintarė Novice Adult 2       7 7   14  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Stanislovaitytė Gabija Intermediate Adult 1 19 14 7 7 7   54  
2 Akstinavičiūtė Daumantė Intermediate Adult 1 14 7         21  
3 Liukaitytė Kristina Intermediate Adult 1 9           9  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Gustytė Ieva Advanced Adult 1   7   7 7   21  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Uk V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Grybauskaitė Giedrė Newcomer Adult 3   13 11 14     38  
2 Gaižauskaitė Erika Newcomer Adult 3   8 10 7     25  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Kazlauskienė Sandra Social Crystal 5   23 21 21 8 24 97 rekomenduojama
2 Mizarė Eglė Social Crystal 4   21 20 20 12   73  
3 Kurapkienė Gitana Social Crystal 3     14 14   18 46  
4-5 Niaunienė Kristina Social Crystal 3     10 7   16 33  
4-5 Briunienė Jurgita Social Crystal 4   9 6   4 14 33  
6-7 Tarasevičienė Edita Social Crystal 2 7 9         16  
6-7 Dumbliauskienė Rita Social Crystal 1   16         16  
8 Šepikaitė Virginija Social Crystal 1       11     11  
9 Stonienė Daiva Social Crystal 3     4 2   4 10  
10 Gutauskaitė-Šinkonienė Simona Social Crystal 2     3 5     8  
11 Orlanaitė Vilma Social Crystal 2 5 2         7  
12 Žemaitienė Ramunė Social Crystal 2     2     2 4  
13 Leimontienė Asta Social Crystal 1           2 2  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Rimšienė Henrieta Newcomer Crystal 3 12 9   14     35  
2 Rusovič Reda Newcomer Crystal 1 18 12         30 privalo KLŠA
3 Kielaitė Daiva Newcomer Crystal 2 7     7     14  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr.
Varžybų sk.
  U Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Rudminaitė Edita Novice Crystal 3   14 7 7   13 41  
2 Cibulskienė Diana Novice Crystal 1   7       8 15  
3 Vilčinskaitė Ilma Novice Crystal 1         7   7  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Grikinė Vilma Intermediate Crystal 1   7   7 7   21  

 

Viieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Jurkaitis Justinas Intermediate Crystal Male 1   7     7   14  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Gudelevičienė Jurgita Social Diamond 6 11 20 17 17 18 17 100 rekomenduojama
2 Ungulaitienė Lina Social Diamond 4   24 28 21 18   91 rekomenduojama
3 Šliogerienė Rita Social Diamond 4     9 18 5 19 51 rekomenduojama
4 Brusokienė Rasa Social Diamond 4   16 6 10 11   43  
5 Petrauskienė Jūratė Social Diamond 3 8 8 22       38  
6 Viskantienė Gražina Social Diamond 2     18   8   26  
7 Šautkulienė Virginija Social Diamond 3   12 3     6 21  
8 Molienė Vilma Social Diamond 2       7   10 17  
9 Ragainienė Vesta Social Diamond 1           8 8  
10 Mažunavičienė Jūratė Social Diamond 1     6       6  
11 Vaikšnorienė Renata Social Diamond 1 5           5  
12 Ridzvanavičienė Jurgita Social Diamond 1     3       3  
13 Šeškytė Eglė Social Diamond 1     2       2  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Kupčinskaitė Audra Newcomer Diamond 2 18     12 12   42 privalo WCDF
2 Tijūnaitienė Irena Newcomer Diamond 1 12       9   21  
3 Virbalienė Vilma Newcomer Diamond 2 7 7         14  
4 Pakštienė Rita Newcomer Diamond 1       8     8  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Grudzinskienė Asta  Novice Diamond 4   31 22 35 34   122 privalo KLŠA
2 Golumbiauskienė Ilona Novice Diamond 3   27   29 29   85  
3 Mileškienė Jolanta Novice Diamond 2       41 38   79 privalo KLŠA
4 Arman Loreta Novice Diamond 4   12 20 16 18   66  
5 Farafonovienė Ingrida Novice Diamond 4   17 18 5   7 47  
6 Pamparienė Nomeda Novice Diamond 4   9 10 4 2   25  
7 Varanavičienė Vaiga Novice Diamond 1         19   19  
8 Neščiokienė Daiva Novice Diamond 1       10     10  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1-2 Eirošienė Daina Advanced Diamond 1         7     privalo WCDF
1-2 Makutėnienė Rasa  Advanced Diamond 1         7      

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Milkintienė Danutė Social Silver 4   19,5 15 7   8 49,5 rekomenduojama
2 Dzenajavičienė Liolia Social Silver 3 4 7,5 13       24,5  
3 Kuklienė Daiva Social Silver 1   16,5         16,5  
4 Tirevičienė Vilma Social Silver 2     7 5 4   16  
5 Žudytė Irena Social Silver 1   10,5         10,5  
6 Debesytė Birutė Social Silver 1   8         8  
7 Slušnienė Palmyra Social Silver 1     5       5  
7-8 Tomkuvienė Irena Social Silver 1           4 4  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Makauskienė Skirmantė Newcomer Silver 2   13   14 7   34  
2 Galvanauskienė Irena Newcomer Silver 3   6 7 7     20  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Zabarauskienė Rūta Novice Silver 4   21 25 28 31   105 privalo KLŠA
2 Stankevičienė Dovilė Novice Silver 5   15 19,5 24 11 14 83,5  
3 Benikienė Rasa Novice Silver 2       41 40   81 prvalo WCDF
4 Bagočienė Raimonda Novice Silver 4   11 14,5 26   18 68,5  
5 Grybienė Liana Novice Silver 4   14 11 10   11 46  
6 Tolišienė Vilmantė Novice Silver 2       7 24   31 gali WCDF
7 Gendvilienė Loreta Novice Silver 2       4 20   24  
8 Dorofejeva Tatjana Novice Silver 1         15   15  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Daneikienė Dalia Intermediate Silver 2       7 9   17  
2 Mažeivienė Rolanda Intermediate Silver 1         12   12  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Jelaginaitė Sigita Social Gold 5 8 16 15,5 8   11 58,5 rekomenduojama
2 Paukštaitienė Birutė Social Gold 3 12 20 20       52 rekomenduojama
3 Sergejeva Janina Social Gold 5   6 8 4 4 9 31  
4 Senkanec Onutė Social Gold 3 4 11 11,5       26,5  
5 Bernatavičienė Skolestija Social Gold 1     4     4 8  
6 Tretjakova  Svetlana Social Gold 1   6         6  

 

Vieta   Vardas, pavardė Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Kruopienė Rūta Newcomer Gold 2   21   7 18   46 privalo WCDF
2 Vilniškienė Gražina Newcomer Gold 1   13     15   28  
3 Ravickienė Nijolė Newcomer Gold 1   8     9   17  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Jaugelienė Reet Novice Gold 2       13 24   37  
2 Kubilienė Angelija Novice Gold 1         19   19  
3 Volkova Irina Novice Gold 1         18   18  
4 Martinauskienė Virgilija Novice Gold 2       8 9   17  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Vidžiūnienė Giedra  Intermediate Gold 1         7   7  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Židžiūnaitė Gustė Modern B Kids 3   4 4 4     12  
2 Raulušaitytė Gerda Modern B Kids 1         8   8  
3 Alekšiūnaitė Kamilė Modern B Kids 1         4   4  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1-2 Morkūnaitė Paulina Modern B Teen 2   20   24     44  
1-2 Stanislovaitytė Monika Modern B Teen 1   24     20   44  
3 Brejeva Svetlana Modern B Teen 2   12 13   9   34  
4 Poškaitė Evelina Modern B Teen 2     7 11 16   34  
5 Damošiūtė Radvilė Modern B Teen 1       19     19  
6 Grybovski Gabija Modern B Teen 1   3 14       17  
7 Katinaitė Laima Modern B Teen 1           14 14  
8 Grudytė Vaidimantė Modern B Teen 1       12     12  
9-10 Juškevičiūtė Grita Modern B Teen 1           11 11  
9-10 Gavėnaitė Eglė Modern B Teen 2   2   9     11  
11 Slavinskaitė Sandra Modern B Teen 1             10  
12 Skečionytė Laura Modern B Teen 1         9   9  
13-14 Žukaitė Gabrielė Modern B Teen 1   8         8  
13-14 Petronytė Indrė Modern B Teen 1   8         8  
15-17 Kūkštaitė Gintarė Modern B Teen 1     6       6  
15-17 Tarikaitė Monika Modern B Teen 1   6         6  
15-17 Bačinskaitė Meida Modern B Teen 1         6   6  
18-19 Valiukaitė Rugilė Modern B Teen 1       5     5  
18-19 Katinaitė Ieva Modern B Teen 1           5 5  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Jurkševičiūtė Gintarė Modern B Adult 1       4 4   8  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Varanavičienė Vaiga Modern B Chrome 1       4     4  
1 Katinienė Daiva Modern B Chrome 1         4   4  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Eirošienė Daina Modern A Chrome 1         7   7  
2 Jurkaitis Justinas Modern A Chrome 1         4   4  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Dorofejeva Tatjana Modern B Platinum 1       4 7   13  
2 Tolišienė Vilmantė Modern B Platinum 1       8     8  
3 Kubilienė Angelija Modern B Platinum 1         5   5  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Stanislovaitytė Gabija Modern A Teen 1 4 4   4 4   16  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Gustytė Ieva Modern A Adult 1   4   4 4   12  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Mažeivienė Rolanda Modern A Platinum 1         8   17  
2 Vidžiūnienė Giedra  Modern A Platinum 1         4   12  

 

 

Vieta Pavadinimas Klubas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma  
1-2 "Rūta" teen "Rūta" Pro-line Junior 2 1   2       3  
1-2 "Impro" "Impro" Pro-line Junior 1     3       3  
3-4 "Stars" LVJC Pro-line Junior 1   2         2  
3-4 "Rūta" youth "Rūta" Pro-line Junior 1 2           2  
5-6 "Dangiukai"  Pabradės meno m-kla Pro-line Junior 1   1         1  
5-6 "Salidance" "Salida" Pro-line Junior 1     1       1  

 

 

Vieta Pavadinimas Klubas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 "Rūta" Open "Rūta" Pro-line Open 4 1 2 2 3     8  
2 "Rožės" Linedance.lt Pro-line Open 2   3   2     5  
3 "Vip" Linedance.lt Pro-line Open 1       4     4  
4 Ingos linijinių šokių grupė Ingos linijinių šokių grupė Pro-line Open 1     3       3  
5 "Salidance" "Salida" Pro-line Open 1     1     1 2  
6-7 Gargždų jungtinės pajėgos   Pro-line Open 1       1     1  
6-7 "Antisress" Linedance.lt Pro-line Open 1   1         1  
                           

 

Vieta Pavadinimas Klubas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 "TeKyla"   Pro-line Diamond 1 1           1  

 

 

Vieta Pavadinimas Klubas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U. V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 "Salūnas" "Salūnas" Cabaret Junior 1   1         1  

 

 

Vieta Pavadinimas Klubas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 "Linedance.lt" Linedance.lt Cabaret Open 1       2     2  
2-3 "Rūta"  "Rūta" Cabaret Open 1       1     1  
2-3 "Lokė" "Lokė" Cabaret Open 1         1   1  

 

Vieta Pavadinimas Klubas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 "Linedance.lt" Linedance.lt Showtime Open 1         2   2  
2 "Lokė" "Lokė" Showtime Open 1         1   1  

 

Vieta     Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 "He Won't Go" G. Stanislovaitytė Choregrafija N/N non country 5 4 4 5 6 2   23  
2 "Counting Stars" G. Stanislovaitytė Choregrafija N/N non country 4 2 2 4 4     12  
3 "Last Friday Night" K. Pociūtė Choregrafija N/N non country 3   3 3 5     11  
4 "Bubble But" E. Normantaitė Choregrafija N/N non country 3 3 5 2       10  
5 I will neverlet You down" E. Normantaitė Choregrafija N/N non country 2     1 3     4  
6 "Chandalier" K. Pociūtė Choregrafija N/N non country 1       2     2  
7   R. Matulevičiūtė Choregrafija N/N non country 1 1           1  
8 "Rhythm gonna get you" E. Normantaitė Choregrafija N/N non country 1   1         1  
9-10 "Dynamite" S.Slavinskaitė Choregrafija N/N non country 1           1 1  
9-10 Blood On The Dance Floor G. Jurkševičiūtė Choregrafija N/N non country 1         1   1  

 

Vieta Pavardė Vardas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 "Mercy" G. Stanislovaitytė Choregrafija A/I non country 4   1 1 2 1   5  
2 "Beuty of Surprise" D. Šeškus Choregrafija A/I non country 1       1     1  

 

Vieta     Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Daiva Katinienė Justinas Jurkaitis Partner Classic Crystal 4   1 1 1 1   4  

 

Vieta     Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Ieva Katinaitė Aurimas Farafonovas Partner Social Youth 1       1     1  

 

Vieta     Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Laima Katinaitė Tomas Suchotskis Partner Social Teen 2     1     1 2  

 

Vieta     Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Raimonda Gajauskaitė Justas Eidintas Partner Social Adult 2     1 2     3  
2 Sandra Slaviskaitė Ramūnas Briedis Partner Social Adult 2       1   1 2  

 

Vieta     Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Rima Petraitienė Teisutis Petraitis Partner Social Adult senior 3     2 2   1 5  
2 Snieguolė Zavadskienė Donatas Zavadskis Partner Social Adult senior 2     1 1     2  

 

 

Vieta     Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Sigita Jelaginaitė Justinas Jurkaitis Pro-Am Social Silver     1            

 

 

Vieta     Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Danutė Milkintienė Justinas Jurkaitis Pro-Am Social Gold 2   1 1       2  

 

 

Vieta     Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. U V Š P WCDF J Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Laima Katinaitė Justinas Jurkaitis Pro-Am Social Teen 1   1         1