Reitingas 2013

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Viktorija Petrulytė Telšiai Social Primary 4 17  
2 Gerda Raulušaitytė Varėna Social Primary 2 12 rekomenduojama
3-5 Kamilė Blaževičiūtė Telšiai Social Primary 2 8 rekomenduojama
3-5 Kamilė Alekšiūnaitė Varėna Social Primary 2 8  
3-5 Saulė Beniušytė Vilnius Social Primary 3 8  
6 Gabija Paškevičiūtė Ukmergė Social Primary 2 6  
7 Gabrielė Butkutė Ukmergė Social Primary 1 5 rekomenduojama
8-10 Beata Aniūnaitė Ukmergė Social Primary 1 2  
8-10 Agnetė Kudrevičiūtė Telšiai Social Primary 1 2  
8-10 Skirmantė Mačernytė Telšiai Social Primary 1 2  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Urtė Jonavičiūtė Klaipėda Newcomer J. Primary 2 3  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Airidas Lisauskas   Social J. Youth 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Odeta Laukaitytė Ukmergė Social J. Youth 5 36 rekomenduojama
2 Mija Rimšelytė Klaipėda Social J. Youth 3 20 rekomenduojama
3 Justė Bružaitė Telšiai Social J. Youth 3 18 rekomenduojama
4 Agnė Barkutė Klaipėda Social J. Youth 4 14  
5 Audrė Atraškaitė        Vilnius Social J. Youth 3 13  
6 Viktorija Sartanavičiūtė Ukmergė Social J. Youth 4 11  
7 Greta Uldukytė Klaipėda Social J. Youth 4 10  
8-9 Jurinda Stankutė Klaipėda Social J. Youth 3 9  
8-9 Sima Pundziūtė Mažeikiai Social J. Youth 3 9  
10 Gabija Silkauskaitė Telšiai Social J. Youth 3 8  
11 Justė Gutauskaitė      Vilnius Social J. Youth 4 7  
12-13 Akvilė Miškinytė Ukmergė Social J. Youth 1 6  
12-13 Saulė Smilgevičiūtė Ukmergė Social J. Youth 4 6  
14-16 Vita Kučmaitė Klaipėda Social J. Youth 2 5  
14-16 Kornelija Letukytė  Mažeikiai Social J. Youth 3 5  
14-16 Silvija Čivilytė Vilnius Social J. Youth 3 5  
17-18 Kamilė Bortelytė Telšiai Social J. Youth 3 4  
17-18 Elzė Šalčiūtė Klaipėda Social J. Youth 2 4  
19-20 Kamilė Samusiovaitė Ukmergė Social J. Youth 2 3  
19-20 Karina Sysoj Klaipėda Social J. Youth 1 3  
21-25 Teodora Karalytė  Vilnius Social J. Youth 2 2  
21-25 Rugilė Kolesnikovaitė Ukmergė Social J. Youth 1 2  
21-25 Elzė Motekaitytė Klaipėda Social J. Youth 1 2  
21-25 Vestina Kačinskaitė Ukmergė Social J. Youth 1 2  
21-25 Ieva Miškinytė Ukmergė Social J. Youth 2 2  
26-36 Gedimina Gurskaitė Ukmergė Social J. Youth 1 1  
26-36 Ieva Gudonytė Ukmergė Social J. Youth 1 1  
26-36 Austėja Paškevičiūtė Ukmergė Social J. Youth 1 1  
26-36 Amanda Radytė  Vilnius Social J. Youth 1 1  
26-36 Aistė Aniūnaitė Ukmergė Social J. Youth 1 1  
26-36 Neringa Jansevičiūtė Vilnius Social J. Youth 1 1  
26-36 Grita Juškevičiūtė Joniškis Social J. Youth 1 1  
26-36 Agnė Vaitkėvičiūtė Ukmergė Social J. Youth 1 1  
26-36 Lina Mikalavičiūtė Klaipėda Social J. Youth 1 1  
26-36 Ugnė Dudarytė Telšiai Social J. Youth 1 1  
26-36 Iveta Kadziauskaitė Vilnius Social J. Youth 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1-2 Radvilė Damošiūtė Klaipėda Newcomer J. Youth 5 18  
1-2 Evelina Poškaitė Klaipėda Newcomer J. Youth 4 18 privalo KLŠA
3 Gintarė Kūkštaitė Klaipėda Newcomer J. Youth 3 16 privalo KLŠA
4 Rugilė Valiukaitė Klaipėda Newcomer J. Youth 2 13 privalo WCDF
5 Akvilė Miškinytė Ukmergė Newcomer J. Youth 3 10  
6-7 Sveta Brejeva Klaipėda Newcomer J. Youth 2 9 privalo KLŠA
6-7 Laura Skečionytė Klaipėda Newcomer J. Youth 3 9  
8 Gustė Židžiūnaitė Klaipėda Newcomer J. Youth 3 6  
9 Vaidimantė Grudytė Klaipėda Newcomer J. Youth 1 5  
10 Emilija Krukauskaitė Vilnius Newcomer J. Youth 1 2  

 

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Paulina Morkūnaitė Vilnius Novice J. Youth 4 10  
2 Gerda Sadauskaitė Ukmergė Novice J. Youth 4 7  
3 Ula Verslovaitė Vilnius Novice J. Youth 2 3  
4 Ieva Karauskaitė         Vilnius Novice J. Youth 2 2  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Greta Jansonaitė Klaipėda Social J. Teen 4 19 rekomenduojama
2 Greta Gadelytė Klaipėda Social J. Teen 3 12 rekomenduojama
3-4 Gabija Kugaudaitė Vilnius Social J. Teen 2 10  
3-4 Lukrecija Musijčiukaitė Vilnius Social J. Teen 2 10 rekomenduojama
5 Meida Bačinskaitė Varėna Social J. Teen 2 8  
6 Ugnė Šiaučiūnaitė Vilnius Social J. Teen 3 7  
7 Giedrė Galgauskaitė Vilnius Social J. Teen 1 6 rekomenduojama
8 Gabija Šiaulitytė Klaipėda Social J. Teen 1 5  
9-11 Gabija Norvelytė Vilnius Social J. Teen 1 2  
9-11 Milana Zarianova Varėna Social J. Teen 1 2  
9-11 Ugnė Barkutė Klaipėda Social J. Teen 1 2  
12-13 Guoda Gudėnaitė Ukmergė Social J. Teen 1 1  
12-13 Laima Katinaitė Joniškis Social J. Teen 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1-2 Emilija Gutauskaitė  Vilnius Newcomer J. Teen 4 12 privalo KLŠA
1-2 Rūta Marapolskaitė     Vilnius Newcomer J. Teen 4 12 privalo KLŠA
3 Gina Pečiauskaitė Klaipėda Newcomer J. Teen 3 8  
4 Eglė Gavėnaitė Vilnius Newcomer J. Teen 3 6  
5 Adelė Galdikaitė Klaipėda Newcomer J. Teen 2 3  
6 Gabija Grybovski Vilnius Newcomer J. Teen 2 2  
7 Liveta Purvytė Ukmergė Newcomer J. Teen 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Gabija Stanislovaitytė Vilnius Novice J. Teen 5 25 privalo KLŠA
2 Emilija Ivanauskaitė Ukmergė Novice J. Teen 3 18 privalo WCDF
3 Monika Tarikaitė Klaipėda Novice J. Teen 3 11  
4 Dovilė Gustytė Klaipėda Novice J. Teen 3 9  
5-6 Kamilė Pociūtė Klaipėda Novice J. Teen 2 7  
5-6 Karolina Puzanovaitė Ukmergė Novice J. Teen 3 7  
7 Gabrielė Žukaitė Klaipėda Novice J. Teen 3 6  
8 Ema Normantaitė Klaipėda Novice J. Teen 1 4  
9 Roberta Gracholski Klaipėda Novice J. Teen 1 2  
10 Indrė Petronytė Vilnius Novice J. Teen 1 1  

 

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1-3 Simonija Kelpšaitė Klaipėda Intermediate J. Teen 2 6  
1-3 Greta Rutkauskaitė Klaipėda Intermediate J. Teen 4 6  
1-3 Rūta Matulevičiūtė Klaipėda Intermediate J. Teen 4 6  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Viktorija Zakarauskienė Telšiai Social Adult 2 5  
2 Aušra Blaževičienė Telšiai Social Adult 1 4 rekomenduojama
3-4 Giedrė Grybauskaitė Vilnius Social Adult 2 3  
3-4 Erika Gaižauskaitė Vilnius Social Adult 2 3  
5 Agnė Baristaitė Šiauliai Social Adult 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Katažyna Araminaitė Vilnius Newcomer Adult 2 7 privalo KLŠA
2-3 Kotryna Tamulynaitė Vilnius Newcomer Adult 2 4  
2-3 Agnė Zakaitė Klaipėda Newcomer Adult 2 3  
4-5 Reda Rusovič Ukmergė Newcomer Adult 2 2  
4-5 Živilė Oleinikaitė Klaipėda Newcomer Adult 1 2 privalo WCDF


 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Daumantė Akstinavičiūtė Ukmergė Novice Adult 4 11 privalo KLŠA
2 Liucija Baliutavičiūtė Klaipėda Novice Adult 3 6  
3 Gintarė Narbutienė       Vilnius Novice Adult 1 3  
4 Gintarė Jurkševičiūtė Kaunas Novice Adult 2 2  
5 Živilė Oleinikaitė Klaipėda Novice Adult 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Agnė Baranauskaitė Klaipėda Intermediate Adult 1 1  

 

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Edita Rudminaitė Šiauliai Social Crystal 4 17 rekomenduojama
2 Henrieta Rimšienė Ukmergė Social Crystal 3 13 rekomenduojama
3 Ingriga Farafonovienė Šiauliai Social Crystal 3 10  
4 Diana Cibulskienė Šiauliai Social Crystal 2 8 rekomenduojama
5-6 Laura Stačkauskienė Šiauliai Social Crystal 3 7  
5-6 Jurgita Gudelevičienė Klaipėda Social Crystal 2 7  
7 Daiva Petkuvienė Telšiai Social Crystal 1 4  
8 Jovita Baltinienė Mažeikiai Social Crystal 2 5  
9 Kristina Niaunienė Mažeikiai Social Crystal 1 2  
10-11 Kristina Andraitienė Mažeikiai Social Crystal 1 1  
10-11 Donata Pleskevičienė Vilnius Social Crystal 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Ilma Vilčinskaitė Klaipėda Newcomer Crystal 2 5 privalo WCDF
2 Rūta Barzdaitė Ukmergė Newcomer Crystal 2 4  
3 Livija Jonaitytė Kaunas Newcomer Crystal 1 2  
4 Daiva Kielaitė Kaunas Newcomer Crystal 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Vilma Grikine Vilnius Novice Crystal 5 8 privalo WCDF
2 Jolanta Mileškienė Klaipėda Novice Crystal 3 3  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Loreta Arman Šiauliai Social Diamond 3 16 rekomenduojama
2 Vilma Virbalienė Ukmergė Social Diamond 2 13 rekomenduojama
3-4 Virginija Šaukulienė Šiauliai Social Diamond 2 7  
3-4 Svetlana Ravdonovič Vilnius Social Diamond 2 7  
5 Gražina Viskantienė Telšiai Social Diamond 2 6  
6 Lina Ungulaitienė Klaipėda Social Diamond 1 5 rekomenduojama
7-8 Lijana Grybienė Šiauliai Social Diamond 1 3  
7-8 Rita Pakštienė   Social Diamond 1 3  
9-10 Vaida Lunskienė Panevėžys Social Diamond 1 2  
9-10 Radvyda Vaišvilaitė Klaipėda Social Diamond 1 2  
11-12 Daina Keršytė Klaipėda Social Diamond 1 1  
11-12 Rasa Brusokienė   Social Diamond 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Ilona Golumbiauskienė Vilnius Newcomer Diamond 4 11 privalo WCDF
2 Loreta Gendvilienė Ukmergė Newcomer Diamond 3 8 privalo KLŠA
3 Daiva Nesčiokienė Klaipėda Newcomer Diamond 2 6  
4-5 Irena Tijūnaitienė Ukmergė Newcomer Diamond 2 3  
4-5 Nomeda Pamparienė Klaipėda Newcomer Diamond 2 3  
6 Audra Kupčinskaitė Ukmergė Newcomer Diamond 1 2  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Raimonda Bagočienė Šiauliai Social Silver 3 9 rekomenduojama
2-3 Irena Galvanauskienė Šiauliai Social Silver 3 7  
2-3 Danutė Milkintienė Šiauliai Social Silver 3 7 rekomenduojama
4 Dovilė Stankevičienė Šiauliai Social Silver 2 6  
5 Skirmantė Makauskienė Vilnius Social Silver 1 5  
6 Liana Grybienė Šiauliai Social Silver 1 4  
7-8 Romualda Jakštienė Mažeikiai Social Silver 2 3  
7-8 Rūta Kruopienė   Social Silver 1 3  
9 Ingrida Žičkuvienė Vilnius Social Silver 1 2  
10 Rima Povilaitytė Telšiai Social Silver 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Rūta Zabarauskienė Klaipėda Newcomer Silver 2 2 privalo WCDF

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Vilmantė Tolišienė Kaunas Novice Silver 2 2  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Rolanda Mažeivienė Kaunas Intermediate Silver 2 3  
2 Dalia Daneikienė Klaipėda Intermediate Silver 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Sigita Jelaginaitė Šiauliai Social Gold 3 7 rekomenduojama
2 Nijolė Ravickienė Vilnius Social Gold 2 5 rekomenduojama
3-5 Violeta Krasauskienė Panevėžys Social Gold 3 3  
3-5 Svetlana Tretjakova Ukmergė Social Gold 2 3  
3-5 Gražina Vilniškienė Vilnius Social Gold 2 3  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Virgilija Martinauskienė Klaipėda Newcomer Gold 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Giedra Vidžiūnienė Kaunas Novice Gold 2 5 privalo WCDF
2 Reet Jaugelienė Klaipėda Novice Gold 2 3  
3-4 Angelija Kubilienė Prienai Novice Gold 2 2  
3-4 Irina Vegienė Kaunas Novice Gold 1 2  
5 Virgilija Martinauskienė Klaipėda Novice Gold 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Giedra Vidžiūnienė Kaunas Intermediate Gold 1 2