Reitingas 2012

 

Vieta
Vardas, pavardė
Miestas
Lygis
Amžiaus gr.
Varžybų sk.
Taškai
Perėjimas į aukštesnį lygį
1
Austėja Paškevičiūtė
Ukmergė
Social
J. Primary
3
12
rekomenduojama
2-3
Aistė Aniūnaitė
Ukmergė
Social
J. Primary
3
9
 
2-3
Saulė Smilgevičiūtė
Ukmergė
Social
J. Primary
3
9
 rekomenduojama
 4 Augustė Rutavičiūtė Ukmergė  Social J.Primary  
5
Eva Radvilaitytė
Joniškis
Social
J. Primary
1
2
 
6 Elzė Rastenytė Klaipėda Social J.Primary 1 1  

 

Vieta
Vardas, pavardė
Miestas
Lygis
Amžiaus gr.
Varžybų sk.
Taškai
Perėjimas į aukštesnį lygį
 1-2 Gustė Židžiūnaitė  Klaipėda  Newcomer  J. Primary   
 1-2  Urtė Jonavičiūtė Klaipėda  Newcomer  J. Primary   

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Gabija Grybovski Vilnius Social J. Youth 3 17 rekomenduojama
2 Odeta Laukaitytė Ukmergė Social J.Youth 2 15 rekomenduojama
3 Gintarė Kūkštaitė Klaipėda Social J.Youth 2 14 rekomenduojama
4-6 Rugilė Kolesnikovaitė Ukmergė Social J.Youth 2 11  
4-6 Elzė Motekaitytė Klaipėda Social J. Youth 2 11  
4-6 Radvilė Damošiūtė Klaipėda Social J. Youth 2 11  
7-9 Audrė Atraškaitė Vilnius Social J. Youth 3 2  
7-9 Beatričė Kričenaitė Vilnius Social J. Youth 1 8 rekomenduojama
7-9 Jurinda Stankutė Klaipėda Social J.Youth 2 8  
10-11 Akvilė Miškinytė Ukmergė Social J. Youth 2 7  
10-11 Kamilė Viskauskaitė Vilnius Social J.Youth 2 7  
12-14 Eglė Gavėnaitė Vilnius Social J.Youth 1 6  
12-14 Kamilė Samusiovaitė Ukmergė Social J. Youth 2 6  
12-14 Giedrė Galgauskaitė Vilnius Social J. Youth 2 6  
15-16 Justė Gutauskaitė Vilnius Social J.Youth 2 4  
15-16 Iveta Kadziauskaitė Vilnius Social J. Youth 2 4  
17-20 Laura Skritaitė Vilnius Social J. Youth 2 3  
17-20 Ieva Gudonytė Vilnius Social J. Youth 3 3  
17-20 Silvija Čivilytė Vilnius Social J.Youth 2 3  
17-20 Greta Jansonaitė Klaipėda Social J. Youth 2 3  
21-27 Justė  Gladkauskaitė Ukmergė Social J. Youth 1 2  
21-27 Karolina Saladžiūtė Vilnius Social J.Youth 1 2  
21-27 Anelė Paskočimaitė Vilnius Social J.Youth 1 2  
21-27 Kristina Šniraitė           Vilnius Social J. Youth 1 2  
21-27 Greta Jansonaitė Klaipėda Social J.Youth 1 2  
21-27 Ugnė Milašiūnaitė Vilnius Social J. Youth 2 2  
21-27 Gedimina Gurskaitė Ukmergė Social J. Youth 2 2  
21-27 Vestina Kačinskaitė Ukmergė Social J.Youth 2 2  
28-33 Julija Kazlauskaitė Klaipėda Social J.Youth 1 1  
28-33 Agnė Barkutė Klaipėda Social J.Youth 1 1  
28-33 Viktorija Sartanavičiūtė Ukmergė Social J. Youth 1 1  
28-33 Meida Bačinskaitė Varėna Social J. Youth 1 1  
28-33 Vita Kučmaitė Klaipėda Social J. Youth 1 1  
28-33 Karina Sysoj Klaipėda Social J. Youth 1 1  
 
Vieta
Vardas, pavardė
Miestas
Lygis
Amžiaus gr.
Varžybų sk.
Taškai
Perėjimas į aukštesnį lygį
1
Simonas Puzanovas
Ukmergė
Newcomer
J. Youth M
2
4
 
2
Jokūbas Mickus
Ukmergė
Newcomer
J. Youth M
2
2
 
 
 
Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Ula Verslovaitė Vilnius Newcomer J. Youth 4 23 privalo WCDF
2 Gerda Sadauskaitė Ukmergė Newcomer J. Youth 4 21 privalo WCDF 
3 Paulina Morkūnaitė Vilnius Newcomer J.Youth 3 19 privalo KLŠA
4-5 Kotryna Melichovaitė Ukmergė Newcomer J.Youth 2 7  
4-5 Rugilė Valiukaitė Klaipėda Newcomer J. Youth 2 7  
6-7 Evelina Poškaitė Klaipėda Newcomer J. Youth 2 6  
6-7 Ernesta Kulbokaitė Klaipėda Newcomer J. Youth 3 6  
8 Roberta Gracholski Klaipėda Newcomer J. Youth 3 5  
9-14 Gabija Kalnytė Klaipėda Newcomer J. Youth 2 2  
9-14 Sveta Brejeva Klaipėda Newcomer J.Youth 1 2  
9-14 Laura Skečionytė Klaipėda Newcomer J. Youth 2 2  
9-14 Urtė-Marija Gusčiūtė Klaipėda Newcomer J. Youth 2 2  
9-14 Karolina Ovsianik        Vilnius Newcomer J. Youth 1 2  
9-14 Justina Rusteikaitė Klaipėda Newcomer J. Youth 2 2  
15-19 Ieva Karauskaitė Vilnius Newcomer J.Youth 1 1  
15-19 Vaidimantė Grudytė Klaipėda Newcomer J.Youth 1 1  
15-19 Gabrielė Pipiraitė Ukmergė Newcomer J.Youth 1 1  
15-19 Viktorija Grablevska Vilnius Newcomer J. Youth 1 1  
15-19 Emilija Krukauskaitė Klaipėda Newcomer J.Youth 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Skaistė Markauskaitė Klaipėda Novice J. Youth 2 2  gali WCDF

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Miglė Dijokaitė          Vilnius Social J. Teen 3 15 rekomenduojama
2 Milda Mališauskaitė Vilnius Social J. Teen 2 9  
3-4 Gina Pečiauskaitė Klaipėda Social J. Teen 1 6 rekomenduojama
3-4 Lukrecija Musijčiukaitė Vilnius Social J. Teen 2 6  
5 Skaistė Daugėlaitė Ukmergė Social J. Teen 1 5  
6 Sandra Slavinskaitė Joniškis Social J.Teen 2 4  
7-9 Emilė Paskočimaitė Vilnius Social J.Teen 1 3  
7-9 Austėja Polkaitė Ukmergė Social J. Teen 1 3  
7-9 Neringa Sorakaitė Varėna Social J. Teen 1 3  
10-11 Aistė Jalinskaitė Ukmergė Social J. Teen 1 2  
10-11 Laima Katinaitė Joniškis Social J.Teen 2 2  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Gabija Stanislovaitytė Vilnius Newcomer J.Teen 4 17 privalo KLŠA
2 Kamilė Pociūtė Klaipėda Newcomer J. Teen 2 12 privalo WCDF
3-4 Monika Tarikaitė Klaipėda Newcomer J. Teen 2 10 privalo WCDF
3-4 Rūta Marapolskaitė     Vilnius Newcomer J. Teen 2 10  
5 Dovilė Gustytė Klaipėda Newcomer J. Teen 3 8  
6-7 Miglė Stasiūnaitė Vilnius Newcomer J.Teen 3 7  
6-7 Karolina Levinaitė Klaipėda Newcomer J. Teen 1 7  privalo KLŠA
8 Gabrielė Žukaitė Klaipėda Newcomer J. Teen 3 6  privalo WCDF
9 Živilė Oleinikaitė Klaipėda Newcomer  J. Teen 2 5  
10-11 Agnė kacevičiūtė Vilnius Newcomer J. Teen 2 3  
10-11 Emilija Gutauskaitė  Vilnius Newcomer J. Teen 3 3  
12 Ema Normantaitė Klaipėda Newcomer J. Teen 2 2  privalo WCDF
11-12 Akvilė Zumaraitė Klaipėda Newcomer J. Teen 1 1  
11-12 Kotryna Tamulynaitė Vilnius Newcomer J. Teen 1 1  

 

Vieta
Vardas, pavardė
Miestas
Lygis
Amžiaus gr.
Varžybų sk.
Taškai
Perėjimas į aukštesnį lygį
1
Rūta Matulevičiūtė
Klaipėda
Novice
J. Teen
3
15
 privalo WCDF
2
Greta Rutkauskaitė
Klaipėda
Novice
J. Teen
3
13
 
3
Emilija Ivanauskaitė
Ukmergė
Novice
J. Teen
3
12
 
4
Gabija Šepetytė
Vilnius
Novice
J. Teen
3
8
 
5
Danielė Guščio
Vilnius
Novice
J. Teen
2
4
 
6-7
Karolina Puzanovaitė
Ukmergė
Novice
J. Teen
3
3
 
6-7
Greta Juškaitė
Klaipėda
Novice
J. Teen
1
3
 

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Brigita Biekšaitė Nemenčinė Intermediate J. Teen 3 7  privalo KLŠA
2-3 Indrė  Kirklytė Vilnius Intermediate J. Teen 3 3  
2-3 Simonija Kelpšaitė Klaipėda Intermediate J.Teen 2 3  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Daiva Kuleša Nemenčinė Social Adult 3 16 rekomenduojama
2-3 Daiva Rasčiauskaitė Vilnius Social Adult 3 11  
2-3 Aušra Blevičienė Telšiai Social Adult 3 11  
4 Viktorija Zakarauskienė Telšiai Social Adult 3 9  
5 Akvilė Butkienė Ukmergė Social Adult 2 7 rekomenduojama
6 Reda Rusovič Ukmergė Social Adult 1 3  
7-8 Marija Vanagienė Šiauliai Social Adult 1 2  
7-8 Katažyna Araminaitė Vilnius Social Adult 1 2  
9 Karolina Bardauskaitė Vilnius Social Adult 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Daumantė Akstinavičiūtė Ukmergė Newcomer Adult 4 19 privalo WCDF
2 Agnė Zakaitė Klaipėda Newcomer Adult 4 10  
3 Gintarė Baškytė       Vilnius Newcomer Adult 2 9 privalo WCDF
4 Ugnė Ozarovskytė   Vilnius Newcomer Adult 2 7  
5 Katažyna Araminaitė Vilnius Newcomer Adult 2 5  
6 Aurelija Šidiškytė Vilnius Newcomer Adult 3 4  
7 Gintarė Jurkševičiūtė Kaunas Newcomer Adut 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Kristina Liukaitytė Ukmergė Novice Adult 3 10  privalo KLŠA
2 Liucija Baliutavičiūtė Klaipėda Novice Adult 2 5  
3 Ina Radvilienė Joniškis Novice Adult 3 3  
4 Irena Zaiceva Klaipėda Novice Adult 1 2  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Gintarė Kirklytė Vilnius Intermediate Adult 3 3  
2 Ieva Gustytė Klaipėda Intermediate Adult 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1-2 Agnė Agafonova Vilnius Social Crystal 3 13 rekomenduojama
1-2 Daiva Petkuvienė Telšiai Social Crystal 3 13 rekomenduojama
3 Henrieta Rimšienė Ukmergė Social Crystal 2 11 rekomenduojama
4 Justina Urbonavičiūtė Kaunas Social Crystal 2 9  
5 Diana Cibulskienė Šiauliai Social Crystal 1 6 rekomenduojama
6-7 Gražina Jackevič Nemenčinė Social Crystal 1 5  
6-7 Lina Ungulitienė Klaipėda Social Crystal 1 5  
8-9 Inga Domarkienė Kaunas Social Crystal 1 4  
8-9 Vaida Dubinskaitė Panevėžys Social Crystal 1 4  
10-11 Daiva Kielaitė Kaunas Social Crystal 1 3  
10-11 Radvyda Vaišvilaitė Klaipėda Social Crystal 1 3  
12 Loreta Gasiūnienė Šiauliai  Social Crystal 1 2  
13 Asta Bagdonė Klaipėda Social Crystal 1 2  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Vilma Grikine Vilnius Newcomer Crystal 2 9 privalo WCDF
2 Ilma Vilčinskaitė Klaipėda Newcomer Crystal 2 6  
3 Rūta Barzdaitė Ukmergė Newcomer Crystal 3 5  
4 Livija Jonaitytė Kaunas Newcomer Crystal 2 4  
5 Erika Kerulytė Vilnius Newcomer Crystal 1 2  
6 Daiva Kielaitė Kaunas Newcomer Crystal 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Jolanta Mileškienė Klaipėda Novice Crystal 4 5  
2 Orinta Skačkauskienė Vilnius Novice Crystal 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Justinas Jurkaitis Šiauliai Novice Crystal M 2 2  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1  Giedrė Bliudžiūtė Kaunas Intermediate Crystal 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Gitana Juteikienė Panevėžys Social Diamond 3 15  
2 Loreta Arman Šiauliai Social Diamond 2 13 rekomenduojama
3 Rita Šliogerienė Telšiai social Diamond 3 11  
4 Daiva Nesčiokienė Klaipėda Social Diamond 2 10  
5 Gražina Viskantienė Telšiai Social Diamond 3 9  
6-7 Irena Tijūnaitienė Ukmergė Social Diamond 1 6 rekomenduojama
6-7 Vilma Virbalienė Ukmergė Social Diamond 1 6 rekomenduojama
8-9 Svetlana Černyševa Nemenčinė Social Diamond 1 4  
8-9 Aušra Treigienė Vilnius  Social Diamond 1 4  
10 Sonata Terekienė Ukmergė Social Diamond 1 3  
11-12 Sonata Vasiliauskienė Joniškis Social Diamond 1 2  
11-12 Liana Grybienė Šiauliai Social Diamond 1 2  
13-16 Nomeda Pamparienė Klaipėda Social Diamond 1 1  
13-16 Diana Kalantienė Klaipėda Social Diamond 1 1  
13-16 Joana Bistrovienė Klaipėda Social Diamond 1 1  
13-16 Daina Keršytė Klaipėda Social Diamond 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1-2 Ilona Liukaitienė Ukmergė Newcomer Diamond 3 6  privalo KLŠA
1-2 Asta Grudzinskienė Klaipėda Newcomer Diamond 2 6  privalo WCDF
3-4 Rasa Benikienė Klaipėda Newcomer Diamond 1 3  privalo WCDF
3-4 Loreta Gendvilienė Ukmergė Newcomer Diamond 3 3  
5-6 Ilona Golumbiauskienė Klaipėda Newcomer Diamond 1 2  
5-6 Eglė Bizinienė Kaunas Newcomer Diamond 1 2  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Neringa Urbonavičienė Vilnius Novice Diamond 3 9  privalo KLŠA
2 Gražina Jonušienė Vilnius Novice Diamond 3 5  
3 Dalia Stasiūnienė Vilnius Novice Diamond 2 4  
4 Vilmantė Tolišienė Kaunas Novice Diamond 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Taškai Perėjimas į aukštesnį lygį
1-2 Daina Eirošienė  Telšiai  Intermediate  Diamond   2  2  
1-2 Rasa Makutėnienė Kaunas Intermediate Diamond 1 2  

 

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Raimonda Bagočienė Šiauliai Social Silver 3 13 rekomenduojama
2 Irena Žudytė Ukmergė Social Silver 3 12 rekomenduojama
3 Dovilė Stankevičienė Šiauliai Social Silver 2 6  
4-5 Laima Šumskienė Panevėžys Social Silver 1 3  
4-5 Danutė Milkintienė Šiauliai  Social Silver 1 3  
6-7 Jelena Garliauskienė Nemenčinė Social Silver 1 2  
6-7 Svetlana Ploticina Šiauliai  Social Silver 1 2  
8-10 Rima Gutauskienė Panevėžys Social Silver 1 1  
8-10 Svetlana Tretjakova Ukmergė Social Silver 1 1  
8-10 Regina Ilčiukienė Klaipėda Social Silver 1 1  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Sabina Sinkevičienė Vilnius Newcomer Silver 3 4 privalo WCDF
2 Rolanda Mažeivienė Kaunas Newcomer Silver 2 3 privalo WCDF
3 Rūta Zabarauskienė Klaipėda Newcomer Silver 1 1  

 

Vieta
Vardas, pavardė
Miestas
Lygis
Amžiaus gr.
Varžybų sk.
Suma
Perėjimas į aukštesnį lygį
1
 Dalia Daneikienė
Klaipėda 
Novice 
Silver 
1
3
privalo WCDF
2
Vilmantė Tolišienė
Kaunas
Novice
Silcer
1
2
 
3
Tatjana Dorofejeva
Kaunas
Novice
Silver
1
1
 

 

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Violeta Krasauskienė Panevėžys Social Gold 3 3  

 

 
Vieta
Vardas, pavardė
Miestas
Lygis
Amžiaus gr.
Varžybų sk.
Suma
Perėjimas į aukštesnį lygį
1
Angelija Kubilienė
Prienai
Newcomer
Gold
2
3
 
2
Giedra Vidžiūnienė
Kaunas
Newcomer
Gold
1
2
privalo WCDF
3
Virgilija Martinauskienė
Klaipėda 
Newcomer
Gold
1
1
 

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1 Giedra Vidžiūnienė Kaunas Novice Gold 1 3  
2-3 Irina Vegienė Kaunas Novice Gold 1 2  
2-3 Reet Jaugelienė Klaipėda Novice Gold 2 2  

 

Vieta Vardas, pavardė Miestas Lygis Amžiaus gr. Varžybų sk. Suma Perėjimas į aukštesnį lygį
1
 Danielė Gusčio
Vilnius 
Pro-Am Newcomer
Teen 
 1